Nakon impresivnog trijumfa protiv Aberdeena, Rijeka je ovog četvrtka kod opasnog Genta tražila dobar gostujući rezultat kako bi izborila grupnu fazu Europske lige. Premda su poveli, Riječani uzvrat čekaju s minimalnim porazom, ali uz postignuti gol u gostima...

GENT: Kaminski - Asare, Ngadjui, Plastun, Lustig - Odjidja-Ofoe, Owusu, Dejaegere - David - Jaremčuk, Depoitre

RIJEKA: Prskalo - Raspopović, Punčec, Župarić, Kvržić - Lepinjica - Lončar, Halilović, Capan, Acosty - Čolak

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 86’

Prilika za Rijeku. Iglesias je ubacio u sredinu, obrana Genta izbila. Do lopte je došao igrač Rijeke i s dvadesetak metara pucao preko gola

• 80’

Velika prilika za Gent. Lustig je sjajno ubacio, Jaremčuk glavom pucao preko gola

• 78’

Promjena u Rijeci. Ulazi Iglesias, izlazi Acosty

• 71’

GOOOL! Gent je preokrenuo. Depoitre je bio najviši u skoku nakon ubacivanja i glavom pospremio loptu u gol Rijeke

• 68’

Žuti karton za Davida, srušio je Acostyja. Umjesto Kvržića u igru je ušao Velkovski

• 66’

Kvržić se u trku uhvatio za zadnju ložu i pao na teren. Iznose ga iz igre

• 63’

Promjena u Gentu, ulazu Bezus, izlazi Dejaegere

• 57’

GOOOOOL! Jaremčuk se probio po lijevoj strani i ubacio, tamo je bio Depoitre, koji samo posprema loptu u gol