Lokomotiva je zabila dva pogotka u razmaku od 5 minuta na početku utakmice, ali Rijeka se pred kraj poluvremena s golom Karrice vratila u utakmicu. Nažalost za goste to nije bilo dovoljno jer Vasiljov pogodak u 80. minuti potvrdio pobjedu domaćina

LOKOMOTIVA: Santini - Cipetić, Mersinaj, Soldo, Milićević - Cokaj, Marić, Smakaj, Pivarić, Goričan - Kulenović

RIJEKA: Labrović - Jurišić, Pavlović, Krešić, Solano - Lepinjica, Hodža, Selahi, Karrica, Ampem - Vučkić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +7
4. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige: Lokomotiva - Rijeka, 7.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Puhovski
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 80’

GOOOOL!! Lokomotiva je zabila vjerojatno krucijalan pogodak! Vaslilj je povećao vodstvo na 3:1

• 71’

Umjesto Ampema ušao je Jorge Obregon

• 68’

Halilović je opet pucao, ali Santini je dobro reagirao

• 62’

Vučkić je pucao nakon povratne lopte, ali lopta je otišla preko gola

• 55’

Dobra prilika za Lokomotivu! Pivarić je pucao, ali Labrović je sjajno obranio udarac