zato pogledajte video

Realova akcija iz snova koju je teško opisati riječima...

21.08.2017 u 10:00

Nogometaši madridskog Reala uvjerljivom pobjedom 3:0 u gostima kod Deportiva iz La Corune krenuli su u novu sezonu

Nakon osvojenog europskog i španjolskog Superkupa Zidaneove zvijezde nisu imale nikakvih problema ni protiv Deportiva u La Coruni ove nedjelje.

Gosti su sve riješili već u prvom poluvremenu, kada je Gareth Bale zabio iz blizine u 20. minuti, a sedam minuta kasnije Casemiro je udvostručio vodstvo. U 62. minuti Toni Kroos je postavio konačni rezultat.

I svi se slažu - Real djeluje jači nego ikad na početku nove sezone. Naravno, najveće zasluge za to pripisuju se treneru Zidaneu, ali vjerujemo da puno toga leži i u činjenici da je momčad već duži vremenski period zajedno, odnosno da nema bitnih igračkih promjena.

• +17
Luka Modrić Izvor: Reuters / Autor: HEINO KALIS

Dakle, samim time, igrači su već toliko navikli jedni na druge da njihova igra izgleda kao da sve ide po traci, što najbolje dočarava i akcija s 44 dodavanja, u trajanju od 107 sekundi, a koja je prethodila Casemirovu pogotku.

Ono što također impresionira jest podatak da je loptu dirao svaki od Realovih igrača, a najviše Luka Modrić i Isco, svaki po osam puta.

Ustvari, najbolje je da se sami uvjerite u uigranost Zidaneova stroja.