Real Madrid ostao bez gola kod trećeligaša

• Zadnja izmjena 27.10.2010 08:42
  • Objavljeno 26.10.2010 u 21:57
Cristiano Ronaldo

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: nordphoto / PIXSELL

Real iz Murcije u utorak je zaustavio svojeg poznatijeg 'imenjaka' iz Madrida u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja. Bilo je 0:0, a uzvrat je 10. studenoga na Santiago Bernabeu

'Kraljevski klub' prošle je sezone u šesnaestini finala ispao od Alcorcorna, a novi trener madridskog Reala Jose Mourinho također je u istoj fazi naletio na trećeligaša, ali iz Murcije.

Uoči utakmice je izjavio da će, ako se opet dogodi 'slučaj Alcorcorn', prekrižiti igrače koji će sudjelovali u debaklu. Nakon 90 minuta u Murciji, igrači portugalskog stratega još imaju uzvrat u Madridu da se iskupe inače bi moglo biti svašta.

Naime, prvi dvoboj završio je bez pogodaka iako su od prve minute za goste zaigrali Cristiano Ronaldo, Pepe, Arbiol, Benzema, Casillas, Ramos, a kasnije su ušli i Higuain, Khedira te Di Maria.

No domaćin je izdržao i njegovi igrači će barem do druge utakmice uživati u činjenici da su zadržali milijunaše iz Madrida.