HRVATSKI KUP

Puljani na Poljudu napravili iznenađenje

27.10.2010 u 17:00

Danas su na rasporedu utakmice osmine finala hrvatskog nogometnog kupa. Osim u Karlovcu, gdje igraju istoimen domaćin i Dinamo, zanimljivo će biti i u Splitu gdje Hajduk čeka Istru

Nakon što su u utorak Rijeka, Varaždin i Zagreb osigurali prolazak u četvrtfinale Kupa, dan kasnije saznat ćemo i preostale četvrtfinaliste. Zanimljivo bi trebalo biti u Splitu, ali i u Osijeku gdje dolazi Šibenik.

Utakmice su započele u 17 sati, a tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Hajduk – Istra 0:1
Gotovo je!!
109' još jedna stopostotna prilika za Istru. Priliku je imao Anđelković koji se našao sam pred golmanom Radoševićem, ali Hajdukov vratar opet brani
106' krenuo je drugi produžetak
Ljubičić je izgubio loptu u vlastitom kaznenom prostoru, a Alimi je dodao Hadžiću koji postiže pogodak za Istru
105' GOOL za Istru!!

92' kakva prilika za Istru. Alimi je primio loptu neometan na pet metara od gola, a on je uspio pogoditi braniča Hajduka
91' krenuo je produžetak
90' završila je utakmica, a pitanje pobjednika morati će se riješiti u produžecima
90' ušli smo u posljednje minute utakmice
82' Hajdukovci su zaredali sa prilikama, no sad nema promjene rezultata
80' nitko od igrača Hajduka nema 'ključ' kojim bi otključao gol gostiju iz Pule
56' opet prijete gosti, ovog puta preko Alimija, ali i sada Radošević spašava bijele
50' Puljani se očito nisu prestrašili Hajduka jer su i u nastavku zaigrali na isti način kao i u prvom dijelu
46' krenuo je nastavak, a trener Hajduka je iz igre izvadio Oremuša a uveo Vejića
Završilo je prvo poluvrijeme
42' nova prilika za Žuržinova i Istru. Napadač Istre primio je loptu nekih 10-tak metara od gola, ali njegov udarac je pročitao Radošević i još jednom spasio Hajduk
40' Hajduk se muči s Istrom i zasad nisu uspjeli nametnuti svoj način igre
9' kako vrijeme prolazi i Hajduk je sve opasniji. Ovog puta prijete preko Vukušića, ali neprecizno
3' Puljani već u trećoj minuti prijete preko Žuržinova, ali Oremuš u posljednji trenutak loptu izbija i spriječava pogodak.

Slaven Belupo – Suhopolje 1:0

4' zahvaljujući pogotku Bagarića 'farmaceuti' vode protiv Suhopolja

Osijek – Šibenik 2:1

Osječani su uspjeli slomiti otpor gostiju te su poveli sa 1:0 preko Kvržića.

Inter - Cibalia 0:3

Pred kraj prvog dijela Vinkovčani su došli i do svog trećeg pogotka i praktički zabetonirali ulazak u četvrtfinale Kupa.
23' Vinkovčani su uspjeli povečati svoje vodstvo protiv Intera
9 ' od devete minute vinkovačka momčad vodi u Zaprešiću protiv Intera s 1:0 zahvaljujući golu Kresingera