• L.K.
  • Zadnja izmjena 10.11.2023 19:50
  • Objavljeno 10.11.2023 u 17:03
Završilo je prvo poluvrijeme. Slaven je ostavio bolji dojam, pokazali su više inicijative i stvorili su par prilika, ali za sada nema golova. Vidjet ćemo što nas čeka u nastavku

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Boras, Božić, Štefulj - Lepinjica, Cascini - Liber, Mioč, Hoxha - Štrkalj

GORICA: Banić - Raspopović, Soldo, Leš, Štiglec - Pršir, Mrzljak – Munksgaard, Ndockyt, Mitrović - Matavž

• +10
SuperSport HNL: Slaven Belupo - Gorica, 10.11.2023. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
15. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Gorica 0:0 (Udarac Hoxhe, 15') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 2 minute sudačke nadoknade

• 85’

Jeličić radi dvostruku zamjenu, Jurić i Majstorović su ušli umjesto Ndockyta i Solde

• 76’

Dvostruka zamjena kod Slaven Belupa, izašli su Šakota i Štrkalj, ušli su Kamberi i Nongoh

• 74’

Dobra šansa za Goricu! Ndockyt je iz prve opalio iz šesnaesterca i lopta je otišla pored gola

• 67’

Novi udarac za Slaven! Caimacov je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla daleko preko gola

• 62’

Hoxha je ubačajem našao Šakotu u šesnaestercu, koji je iz dobre pozicije pucao glavom preko gola