Remi u Gradskom vrtu

[VIDEO/FOTO] Priznanje trenera Hajduka Dambrauskasa nakon derbija u Osijeku koje puno toga otkriva: Kad se sve zbroji…

04.04.2022 u 08:29

Nakon što su u derbiju 29. kola HT Prve lige Osijek i Hajduk odigrali bez golova razočaran je bio trener Hajduka Valdas Dambrauskas koji je, kako je rekao, više očekivao

Pred 8.500 gledatelja na stadionu Gradski vrt Osijek i Hajduk odigrali bez golova, a podjelom bodova zapravo je najviše profitirao zagrebački Dinamo koji je povećao bodovnu prednost na ljestvici.

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

NK Osijek - NK Hajduk 0:0, izjave trenera Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

'Teška utakmica od koje smo mnogo očekivali. Mislim na ono što smo planirali i što smo pokušali – odigrati napadački i s više rizika. Ali nismo mogli preko njihove obrane. Nismo dobro ušli u susret, u prvim minutama Osijek je kontrolirao utakmicu bolje od nas. Stvorili su pritisak na koji smo bili spremni i o tome smo razgovarali. Ipak, dali smo im neke prilike nakon presinga, ali Mierezov udarac na samom početku možda je bio i njihova jedina prava šansa. Ali svejedno, bili smo pod pritiskom. Oni su imali i jedanaesterac i kad se sve zbroji, nismo mnogo zaslužili', kazao je nakon utakmice trener Hajduka Valdas Dambrauskas dodavši:

'U nastavku je to izgledalo malo bolje, napravili smo neke taktičke korekcije, malo smo povukli Krovinovića kako bi bio dubinski razigravač, malo bolje smo kontrolirali tijek susreta, ali smo u igri oko šesnaesterca bili nedovoljno dobri. Donosili smo neke brze, ponekad i pogrešne odluke, imali potez viška... Nismo izgubili, ali razočaravajuće je što nismo uradili više za naše navijače', dodao je.

Priznanje je to trenera Hajduka Dambrauskasa nakon derbija koje puno toga otkriva. Navijači nikako ne mogu biti zadovoljni ovakvom igrom...

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • +34
HT Prva liga, 29. kolo: Osijek - Hajduk, 3.4.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

Dinamo Zagreb-Hrvatski dragovoljac2:0
Osijek-Hajduk0:0