Vodeća momčad Hrvatski Telekom Prve lige, zagrebački Dinamo, u 10. kolu gostovao je kod posljednje Istre. 'Modri' su dominirali svih 90 minuta, ali na teškom, kišom natopljenom terenu, nisu uspjeli ništa napraviti. Istra je zasluženo osvojila ovaj važni bod

ISTRA: Ivušić - Escoval, Mitrevski, Bertoša - Hadžić, Puclin, Grujević, Čuljak - Ofosu, Vojnović - Matjaž

DINAMO: Livaković - Stojanović, Sigali, Benković, Sosa - Doumbia - Soudani, Antolić, Moro, Olmo - Henriquez

• 90’

Kraj utakmice! Dinamo je u Puli s Istrom odigrao 0:0

• 90’

Igrat će se tri minute sudačkog dodatka

• 87’

Lijep je gol zabio Aljoša Vojnović, no na žalost domaćina - poništen je! Vojnović je bio u 'debelom' zaleđu

• 86’

Crveni karton! Dinamo će do kraja utakmice igrati s igračem manje jer je Sigali dobio crveni karton

• 80’

U 80. minuti sudac Matoc pokazao je prvi žuti karton na utakmici! Zaradio ga je Dani Olmo zbog nepotrebno grubog starta

• 77’

Još jedna prilika Dinama odlazi u nepovrat! Pokušao je Hodžić, pucao je s nekih pet, šest metara udaljenosti. No, lopta je išla ravno u Istrinog golmana Ivušića koji sjajnom intervencijom brani taj pokušaj

• 70’

Do kraja utakmice ostalo je 20 minuta, teren je u sve lošijem stanju, ali Dinamo i dalje dominira. Za sada su svi napadi 'modrih' bez konkretne završnice

• 61’

Kakav promašaj Henriqueza! Soudani je sve napravio, probio je lijevu stranu i proigrao Henriqueza koji je s pet metara promašio cijeli gol! Nevjerojatno!

• 54’

Prilika za Soudanija! Alžirac je nakon kornera pucao glavom, ali lopta odlazi iznad gola