Danas u 20 sati Poljska i Kolumbija igrale su drugu utakmicu drugog kola skupine H. Kolumbija je potpuno nadigrala Poljsku i došla do tri boda...

Poljska: Szczesny, Piszczek, Bednarek, Pazdan, Bereszynski, Krychowiak, Goralski, Rybus, Zielinski, Lewandowski, Kownacki

Kolumbija: Ospina, Arias, Davinson Sanchez, Mina, Mojica, Aguilar, Barrios, Cuadrado, Quintero, Rodriguez, Falcao

• +30
SP 2018., skupina H : Poljska - Kolumbija Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • +36
SP 2018., skupina H : Poljska - Kolumbija (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice; Kolumbija je potpuno nadigrala Poljsku i zasluženo slavila

• 89’

Igrat će se barem pet minuta nadoknade

• 87’

Kolumbijce prate neka poznata imena iz prošlosti. Na stadionu su Carlos Valderrama i Rene Higuita

tportal
    Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 84’

Skoro još jedan gol za Kolumbiju; Jan Bednarek je izbacio loptu s gol linije

• 81’

Velika prilika za Poljsku; Grzegorz Krychowiakje iz neposredne blizine malo iz kosa pucao, no David Ospina brani

• 78’

Promjena u Kolumbiji; izlazi Radamel Falcao, ulazi Carlos Bacca

• 75’

GOOOOL! Sada je sve gotovo! Cuadrado je nakon kontre sam izbio pred poljskog vratara i riješio susret

• 72’

Promjena u Poljskoj; izlazi Bartosz Bereszynski, ulazi Lukasz Teodorczyk

• 70’

GOOOOOOL! Falcao je vjerojatno riješio utakmicu! Izbio je sam pred golmana, što je situacija kakvu on rješava bez problema

• 68’

Gužva u kolumbijskom kaznenom prostoru; Grzegorz Krychowiak je ubacio prema Lewnadowskom, no Arias ga je nadskočio i izbacio. Lewandowski je ostao ležati, ali sudac se nije oglasio