potezi za uživanje

Pogledajte Suarezov šou i tri poteza koji dokazuju njegovu nogometnu genijalnost

08.09.2018 u 09:55

Napadač Barcelone i urugvajske nogometne reprezentacije, Luis Suarez, svojim je potezima oduševio sve koji su gledali prijateljski sraz Meksika i Urugvaja, u kojem su Suarez i ekipa slavili 4:1

Meksiko i Urugvaj u američkom Houstonu, odigrali su prijateljsku utakmicu, iz koje je kao pobjednik izašao dvostruki prvak svijeta.

Najzaslužniji za slavlje Uruvaja 4:1 bio je napadač Barcelone, Luis Suarez. Urugvaj je poveo preko Gimeneza u 21. minuti, ali samo četiri minute kasnije Jimenez je s bijele točke pogodio za izjednačenje Meksika.

• +43
SP 2018., četvrtfinale: Urugvaj - Francuska Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

A onda je na scenu stupio Luis Suarez.

Prvo je u 32. minuti fantastični Suarez postigao prelijep pogodak iz slobodnjaka za novo vodstvo Urugvaja, da bi na 3:1 povisio pet minuta prije odlaska na odmor.

Ovaj put je pogodio s 11 metara - panenkom.

Potez večeri, iako nije zabio gol, izveo je u 59. minuti. Suarez je +rabonom' centrirao za Pereiru koji je glavom pogodio za konačnih 4:1.