MAXtv PRVA LIGA - 25. KOLO

Pogledajte Pjacino remek-djelo za Dinamovu pobjedu

03.03.2016 u 17:55

Dvobojem Istre 1961 i Dinama na stadionu Aldo Drosina u Puli zatvoreno je 25. kolo MAXtv Prve lige. Dinamo je pobijedio 1:0 i stigao do desete uzastopne pobjede

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
----------------------------------------------
ISTRA 1961: Iveša, Gojković, Žižić, Jurkić, Hadžić, Vuković, Zlomislić, Tomić, Heister, Gržan, Varela
DINAMO: Eduardo - Musa, Schildenfeld, Sigali, Stojanović - Antolić, Machado - Fernandes, Pjaca, Rog - Hodžić

90' +2 - KRAJ UTAKMICE
83' - pokušaj Žižića iz daljine, ali otišao je preko Eduardova gola
77' - greška obrane domaćih; Jurkić je glavom vraćao loptu koju je uputio Taravel a Iveša se morao maksimalno ispružiti kako bi zaustavio loptu
74' - Hodžić izlazi, ulazi Henriquez
71' - Đurić ušao, Tomić izašao; Panadić je napravio sve tri zamjene
65' - Taravel ulazi, Rog izlazi
64' - Gojković u zadnji tren ispred Pjace izbija loptu
62' - Bouhna je ušao, Gržan izašao
55' - dobra akcija domaćih, nakon dodavanja varela je stigao pred Eduarda, ali Stojanović se dobro postavio i spriječio udarac domaćeg napadača
54' - odličan prodor Antolića, ali Šovšić nije dobro pucao
46' - počelo je drugo poluvrijeme; Domači su mijenjali - ušao je Mišić a izašao Hadžić

KRAJ PRVOG POLUVREMENA
45' - u zadnjim sekundama prvog poluvremena priliku za domaćine propustio je Varela
35' - priliku za izjednačenje propustio je Vuković
31' - sličnim udarcem poput Pjace Iveši je sada prijetio i Hodžić ali vrata Istre ovog je puta dobro intervenirao
22' - domaći gledatelji protestiraju zbog odluke suca Zebeca koji nije prekršaj označio start Roga na Gržanu
17' - imao je Dinamo priliku riješiti utakmicu; Rog je dodao do Fernandesa, ali njegov je udarac prošao nekoliko centimetara pokraj desne stative Istrina gola
 6' - GGGOOOLLL - Prekrasan pogodak Marka Pjace za vodstvo Dinama 1:0; prošao je Pjaca pokraj trocije igrača i onda lijepi udarcem svladao Ivešu

1' - počela je utakmica u Puli; domaćini su u žuto-zelenim dresovima, a gosti iz Zagreba u plavima