NEUNIŠTIVI ŠVICARAC

Pogledajte na koji način je Federer došao do zadnjeg poena i što je rekao poslije drame sa Ćorićem

17.03.2018 u 22:03

Roger Federer svladao je u polufinalu Indian Wellsa Bornu Ćorića 5:7, 6:4, 6:4, a švicarski tenisač je odmah poslije dramatičnog meča odao priznanje suparniku

Federer je po osmi puta u karijeri ušao u finale prvog Mastersa 1000 u sezoni i lovit će svoj šesti naslov. Švicarcu je to bila 17. pobjeda u isto toliko mečeva u 2018., ali malo je nedostajalo da osjeti gorčinu poraza.

Ćorić je imao prvi set, break u drugom setu, pa dva puta break viška u trećem setu, ali prvi igrač svijeta se izvukao i pronašao put do pobjede.

'Borna je stalno bio nevjerojatan, ponekad je bilo teško bilo što napraviti', govorio je Federer te se prisjetio svoje najveće krize u meču kada je Borna nanizao četiri gema i došao do prvog seta 7:5 i prednosti u drugom od 2:0.

'Tih deset minuta kada sam ispustio set i izgubio servis bilo mi je teško prihvatiti. Na kraju sam imao i malo sreće. Bio je to zaista dobar meč.'