KRALJEVI KIKSALI

Pogledajte Modrićev potez zbog kojeg španjolski mediji 'razapinju' Ancelottija

06.11.2023 u 11:07

Nogometaši Reala u nedjelju su na svom stadionu ugostili Rayo Vallecano, ali i propustili doći do pobjede. Dvoboj 12. kola okončan je remijem 0:0, što najviše ide u prilog Gironi, malenom katalonskom klubu, koji je ostao usamljen na vrhu tablice s dva boda prednosti pred Realom

Iako je madridski Real imao apsolutnu dominaciju nad Gironom, Ancelottijevi igrači nisu uspjeli zatresti mrežu sjevernomakedonskog vratara Dimitrievskog.

Luka Modrić zaigrao je od prve minute, što mu je bio tek četvrti start u deset prvenstvenih utakmica. I za svoj je nastup dobio ocjenu 7,8. S time što ga je Ancelotti izvadio u 70. minuti dvoboja.

Novinari Marce nakon okršaja bili su puni hvale na račun hrvatskog veznjaka, a njegovo dodavanje vanjskim dijelom noge u 47. minuti posebno su naglasili. Naravno, i dodali kako Ancelotti nije imao razloga vaditi Modrića iz igre.

Šteta je samo što Vinicius nije iskoristio ovu idealnu priliku. A kako je Modrić dodao Brazilcu pogledajte OVDJE.

Tportal je i na WhatsAppu

Želite dobivati najvažnije vijesti dana na WhatsApp: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'

Izvor: Društvene mreže / Autor: YouTube
  • +15
Real Madrid - Rayo Vallecano 0:0 Izvor: Profimedia / Autor: Oscar J Barroso / Shutterstock Editorial / Profimedia