Pogledajte kako je zabio Domagoj Vida; prvi prvenstveni gol ove sezone

• Zadnja izmjena 08.04.2019 21:32
  • Objavljeno 08.04.2019 u 21:32
tportal

Izvor: Pixsell / Autor: Mike Egerton/Press Association/PIXSELL

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac prvog gola na utakmici u 7:2 (2:1) gostujućoj pobjedi Bešiktaša protiv Rizespora u susretu 27. kola turskog prvenstva

Vida je u 8. minuti bio najviši u suparničkom kaznenom prostoru i glavom poslao loptu u mrežu nakon kornera kojega je izveo srpski veznjak Adem Ljajić.

Bio je to prvi pogodak Vide ove sezone u prvenstvu, a naš je branič odigrao svih 90 minuta za Bešiktaš.

Inače, nakon asistencije za gol Vide, Ljajić je do kraja susreta upisao još dva gola i dvije asistencije za uvjerljivi trijumf Besiktasa koji je treći na ljestvici sa 50 bodova, 11 manje od vodećeg Istanbul BB-a, a pet manje od drugog Galatasaraya. Rizespor je 11. sa 34 boda.