Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Real Madrid se plasirao u polufinale Kupa kralja nakon što je u gradskom okršaju i u uzvratnoj utakmici svladao Atletico, a jedini pogodak postigao je Cristiano Ronaldo
Nakon 3:1 na Santiago Bernabeuu, 'kraljevi' su slavili i na Vicenete Calderonu 1:0. Jedini gol djelo je Cristiana Ronalda u 23. minuti, nakon što je iz blizine pospremio u mrežu dodavanje Sergija Ramosa s desne strane.
Bio je to 32. pogodak Portugalca u sezoni, no prva zvijezda Reala oduševila je i nevjerojatnim dodavanjem. U posljednjim trenucima prvog poluvremena Ronaldo je primio loptu u šesnaestercu okrenut leđima, a zatim petom poslao dijagonalu Angelu di Mariji.
Argentinac se nije dobro snašao pa je tako briljantna asistencija ostala neiskorištena, ali Cristiano Ronaldo je pokazao da ima 'oči na leđima'.
