ČUDO U mUNCHENU

Pogledajte čudesni Kaneov gol 'iz svlačionice', uz 8 golova pala i 3 crvena kartona

28.10.2023 u 17:55

U 9. kolu Bundeslige Bayern je pobijedio Darmstadt 8:0 i zako se probio na vrh poretka sa sedam pobjeda i dva remija

Utakmica je počela šokantno za domaćine koji su već u 4. minuti ostali s 10 igraća u polju zbog isključenja Kimmicha. Do kraja poluvremena rezultat je ostao 0:0, ali se brojčano stanje prvo izjednačilo, a onda je Bayern imao jednog više. Naime, u 21. minuti je isključen Gjasula, a u 41. Maglica. Sane je nakon toga zabio gol za Bayern no on je poništen zbog zaleđa.

U drugom poluvremenu Bayern je iskoristio brojčanu nadmoć i napunio mrežu gostiju do vrha. Kane je doveo domaćine u vodstvo u 51. minuti, Sane poviso na 2:0 u 56., a Musiala riješio pitanje pobjednika u 60. minuti. Nakon toga potpuno rasterećeni Bayern je zabijao kako je i kad je htio. Nakon što je Sane postigao svoj drugi gol za 4:0 uslijedio je potez utakmice Harry Kane postiže svoj drugi gol s obrambene polovice i dovodi tribine do delirija. Do kraja utakmice pala su još tri gola, a redom su ih zabijali Muller, Musiala i Kane.

Njegov peti gol o kojem će se još dugo pričati pogledajte OVDJE!