REMI KOD KUĆE

Podravka osvojila svoj prvi bod u Ligi prvakinja

01.11.2015 u 19:52

Rukometašice Podravke Vegete osvojile su prvi bod u Ligi prvakinja nakon što su u nedjelju u 3. kolu skupine B u Koprivnici protiv francuskih prvakinja Fleury Loireta odigrale 20-20 (11-13).

Gošće su većinu utakmice bile u vodstvu, a u nekoliko navrata imale su četiri gola prednosti. No, Podravka se je uspijevala vraćati. U posljednjih deset minuta susreta ekipe su ušle poravanate, bilo je 18-18.

No, Francuskinje su se ponovno odvojile, povele su 20-18 četiri i pol minute prije kraja. Iako se tada činilo da su Koprivničanke blizu trećem porazu, to se nije dogodilo. Ivana Dežić i Dora Krsnik pogodile su za poravnanje 20-20. Gošćama je ostalo 50 sekundi za posljednji napad, ali njihova najbolja igračica Cabral Barbosa nije ga uspjela realizirati

Kod Podravke Vegete Lana Franković i Ivana Dežić postigle su po 5 golova, dok je Cabral Barbosa sa 8 pogodaka bila najbolja kod Fleury Loireta.

U sljedećem kolu, 8. studenoga, Fleury Loiret je domaćin Podravki.