Slaven je ostavio bolji dojam u prvom poluvremenu i zasluženo su poveli u 39. minuti golom Mudražije. U nastavku smo gledali sličnu utakmicu i domaćin je potvrdio pobjedu u 73. minuti preko Krstanovića kojem je to 121. gol u HNL-u! Bitna tri boda Zekićeve u momčadi u borbi za Europu

SLAVEN BELUPO: Čović - Tepšić, Božić, Soldo - Hlevnjak, Marina, Mioč, Martinaga - Mudražija - Crnac, Hoxha

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Majstorović, Galilea, Marin - Mlinar, Petrusenko, Caseres - Kadušić, Josipović, Vuk

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +30
SuperSport HNL: Slaven Belupo - Istra 1961, 31.3.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Damir Spehar/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 90’

Duvnjak je zabio prekrasan gol za Istru, ali nakon provjere VAR-a pogodak je poništen zbog zaleđa

• 87’

Izlaze Crnac i Marina, a u igri su Manaj i Bašić

• 79’

Nova prilika za Slaven! Crnac je pucao iz šesnaesterca, Majkić je obranio i Božić je naletio na odbjenu loptu, ali obrana je očistila loptu s gol linije

• 77’

Galilea je dobio žuti karton

• 73’

GOOOOL!! Slaven povećao prednost protiv Istre! Nakon kontre domaćina, Bosec je proigrao Krstanovića koji je mirno pospremio loptu u mrežu za 2:0

• 71’

Dvostruka zamjena kod Istre, Bakrar i Boultam su ušli umjesto Vuka i Josipovića

• 69’

Velika prilika za Slaven! Nakon kotnre Hlevnjak je izašao sam pred golmana, ali Hujber je u zadnji tren blokirao udarac

• 64’

Ovo je mogao biti gol za Istru! Marin je odlično pucao s ruba šesnaesterca, ali stativa je spasila Slaven