Obje momčadi su imale svojih prilika u prvom poluvremenu ali Istra je u 38. minuti preko Marešića došla do vodstva. Slaven Belupo je bolje krenuo u nastavku i to su kapitalizirali golom Lepinjice za konačnih 1:1

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Pllana, Međimorec, Krušelj - Agbekpornu, Lepinjica - Liber, Mioč, Nongoh - Štrkalj

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, Majstorović, Marešić, Devetak - Blagojević, Petrusenko, Čuić - Ekong, Erceg, Vuk

23. kolo SuperSport HNL-a Slaven Belupo - Istra 1961 1:1 (Lepinjica, 54') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
23. kolo SuperSport HNL-a Slaven Belupo - Istra 1961 0:1 (Marešić, 38') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 83’

Štrkalj je pao u šesnaestercu i igrači Slavena traže kazneni udarac, ali sudac je samo odmahnuo na prigovore

• 80’

Pllana je napravio prekršaj i dobio je žuti karton

• 78’

Lepinjica je dobio žuti karton

• 78’

Blagojević je pucao iz slobodnog udarca iz velike udaljenosti i pogodio je živi zid

• 69’

Slaven Belupo dominira posjedom i pokazuje veću inicijativu u drugom poluvremenu