Pobjeda Stuttgarta, remi Werdera i Bayera

• Zadnja izmjena 27.02.2011 20:56
  • Objavljeno 27.02.2011 u 19:47
Eintracht - Stuttgart, Benjamin Köhler, Sebastian Rode i Christian Traesch

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

U susretu 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart je u Frankfurtu pobijedio Eintracht 2:0 no još uvijek se nalazi u zoni ispadanja

Golove za Stuttgart postigli su Martin Harnik (64) i Tamas Hajnal (68), a gosti su do pobjede došli s igračem manje nakon što je u 15. minuti isključen Matthieu Delpierre.

U drugom susretu igranom u nedjelju Werder i Bayer su odigrali 2:2, nakon što je Bayer do 82. minute vodio 2:0 golovima Erena Derdiyoka (42) i Simona Rolfesa (67). No u posljednjih osam minuta domaćin je uspio izjednačiti, a strijelci su bili Stefan Kiesling (82-autogol) i Sebastian Prodl (90). Bayer je od 87. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Arturo Vidal.

Na ljestvici vodi Borussia Dortmund sa 58 bodova, Bayer ima 46 bodova, a Hannover 44 boda. Stuttgart je na pretposljednjem mjestu sa 22 boda, dok je na začelju Borussia Moenchengladbach sa 19 bodova.