Derbi della Madonnina

Pobjeda 'hrvatskog' Intera; Icardi u sudačkoj nadoknadi odlučio milanski derbi

21.10.2018 u 23:25

U velikom, 222. po redu milanskom derbiju Serie A na San Siru je Inter slavio protiv Milana 1:0 golom Maura Icardija u 92. minuti...

Igrala se 92. minuta milanskog derbija kada je Mauro Icardi iskoristio kiks golmana 'rossonera' Gianluigija Donnarumme i donio tri velika boda i pobjedu protiv 'vječnog' protivnika.

Istrčao je Donnarumma na Vecinov centaršut s desne strane, nije se činilo da iz tog očajničkog pokušaja Intera, praktički posljednjeg u utakmici, može nešto izroditi. No, na scenu stupa Donnarumma koji je bio neodlučan, krenuo je na loptu, no zatim je malo zaostao...

Taj trenutak neodlučnosti bio je dovoljan da Mauro Icardi dođe do lopte i glavom zabije za veliku pobjedu!

Inače, u ne previše kvalitetnom gradskom derbiju, 222. u povijesti, gotovo da nije bilo šansi. Najveće uzbuđenje dogodilo se u prvom dijelu kada je igrač Intera De Vrij pogodio vratnicu. I kada se očekivao kraj bez golova, u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio je Icardi.

• +4
Inter Milano Izvor: Profimedia / Autor: Nicolo Campo/Pacific Press/Alamy Live News

Kod Intera su utakmicu započela čak trojica Hrvata - Šime Vrsaljko i Marcelo Brozović su odigrali cijelu utakmicu, a Ivan Perišić je igrao do 70. minute.