dvostruka mjerila

Hajduk izgubio 2:0, a trener 'bilih' Zoran Vulić tvrdi: Lokomotiva nije ništa napravila...

21.10.2018 u 20:42

Lokomotiva je 'pregazila' goste iz Splita i produbila krizu Hajduka. Trener 'bilih' Zoran Vulić uvjeren je kako su za pobjedu 'lokosa' zaslužne samo pogreške njegovih igrača

'Bila je ovo utakmica u kojoj smo dominirali pa onda iz naših grešaka primili golove. Lokomotiva nije ništa napravila osim što je iskoristila naše greške', kazao je trener Hajduka Zoran Vulić nakon što su njegovi igrači izgubili s čistih 2:0 u gostima kod Lokomotive.

Hajduk je povezao dva poraza i remi, a 'bili' su u teškoj napadačkoj krizi, gol nisu zabili 295 minuta.

'Ponovno nismo bili konkretni u završnici. Naša dva napadača stoje široko, pa kad probijemo stranu nema nikog u kaznenom prostoru', detektirao je Vulić problem i dodao:

'Preostaje nam samo rad, u radu je spas!'

Trebat će mu i malo više realnosti, a već u nedjelju 28. listopadu igra je Jadranski derbi, Rijeka dolazi na Poljud.

• +8
Hrvatski Telekom Prva liga, 11. kolo, Lokomotiva - HNK Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL

'Svaka utakmica je teška. Još je teže što nećemo igrati pred publikom. Moramo se konsolidirati, ali ako ponovimo kao večeras bez dječačkih grešaka možemo doći do bodova', uvjeren je Vulić. Kao da je zaboravio ovih 2:0 kod Lokomotive...

S druge strane, trenera Lokomotive Gorana Tomića 'pritišću' slatke brige.

'Fantastična večer protiv Hajduka koji je i dalje jedan od naših najvećih klubova, bez obzira na to u kakvom se stanju nalazio. Zaslužena pobjeda, bili smo kompaktni u obrani, a tradicionalno rastrčani u napadu', kazao je Tomić i nastavio:

Izvor: Društvene mreže / Autor: vimeo

'Bilo je očekivano da će nas stisnuti u nastavku, taktički smo uveli još jednog zadnjeg veznog te dočekali svoju priliku iz kontre.'

Tomiću je ovo bila prva trenerska pobjeda protiv Hajduka, a tako je uspio kompletirati jedan sjajan rekord - na klupi 'lokosa' uspio je pobijediti baš svaku momčad u Hrvatski Telekom Prvoj ligi!

'Kao trenera me veseli što smo u 2018. godini pobijedili sve momčadi u HT Prvoj ligi, ali ovo je ujedno i bitna pobjeda zbog priključka vrhu tablice', zaključio je Goran Tomić.

Slaven Belupo-Gorica0:1
Lokomotiva-Hajduk2:0