Pjacin vrhunski dribling i euro-gol za Dinamovu pobjedu u Puli

03.03.2016 u 19:50

• +6

MAXtv 1. HNL, 25. kolo, NK Istra 1961 - GNK Dinamo

Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovačić

U posljednjoj utakmici 25. kola MAXtv Prve lige Dinamo je u Puli pobijedio Istru 1961 sa 1:0, a pogodak vrijedan tri boda zabio je Marko Pjaca

Veznjak Dinama Marko Pjaca defnitivno se vraća u formu. Prekrasnim prodorom a potom i još ljepšim udarcem, već u šestoj minuti pulskog ogleda protiv Istre, riješio je pitanje pobjednika u posljednjoj utakmici 25. kola MAXtv Prve lige. Pjaca je sličnim pogotkom u prošlom kolu srušio i Split osiguravši tako svojim golovima 'modrima' šest bodova, jer i taj je ogled završio rezultatom 1:0.

Gosti iz Zagreba do desete uzastopne prvenstvene pobjede su stigli posve zasluženo jer tijekom svih 90 minuta bili su bolji i opasniji od domaćina.

Istina, imali su i žuto-zeleni Andreja Panadića nekoliko pokušaja, ali dovoljno govori podatak da je samo jedna njiho vudarac išao u okvir Eduardova gola.

Dinamo je rutinski odradio posao i zadržao solidnu prednost pred drugoplasiranom Rijekom.

Istra 1961 - Dinamo Zagreb 0:1