U 31. kolu MAXtv Prve lige nogometaši Dinama pobijedili su Cibaliju na Maksimiru s visokih 6:0, a junak je bio Amer Gojak, strijelac čak četiri pogotka...

DINAMO: Livaković - Stojanović, Lešković, Schildenfeld, Šitum - Moro, Gojak - Soudani, Antolić, Olmo - Hodžić

CIBALIA: Šubarić - Zgrablić, Tipurić, Markić, Rubić - Mijoković, Filipović - Mlakić, Pervan, Glavica - Brekalo

• 90’

Kraj utakmice na Maksimiru, Dinamu uvjerljiva pobjeda

• 86’

GOOOOOL za Dinamo! Krasna asistencija Soudanija za četvrti gol Gojaka na utakmici

• 83’

Poništen gol Soudanija, jer se nalazio u zaleđu

• 78’

GOOOOL za Dinamo! Stojanović se prošetao kroz obranu gostiju, poslužio Gojaka koji je zabio svoj treći gol na utakmici

• 75’

Opet Soudani pred Šubarićem koji brani njegov pokušaj udarca u suprotni kut

• 68’

Izlazi Moro, ulazi Domagoj Pavičić..Dinamo mirno kontrolira utakmicu

• 53’

Silovito je opalio Olmo, ali malo pokraj gola

• 48’

Soudani je izašao sam pred Šubarića, ali ovaj mu izbija loptu iz nogu, a zatim Olmo odbijenu loptu šalje preko gola

• 45’

Sudac Matoc poslao je igrače na odmor; kraj prvog poluvremena

• 44’

Odlična akcija Cibalije, nakon dodavanja iz kuta, Glavica je ubacio pred Livakovića a tamo je Mlakić pokuaš glavom skrenuti loptu, ali vratar Dinama nije se dao prevariti