SVI SU KRIVI

Ovaj promašaj gurnuo je BiH prema debaklu u Izraelu!

17.11.2014 u 10:07

Euro 2016. za reprezentaciju BiH sve je dalje. Izrael je u Haifi očitao lekciju gostujućem sastavu (3:0), a možda je sve moglo biti drugačije da je zicer zabio Senad Lulić

U BiH nitko ne može vjerovati da njihova reprezentacija u kvalifikacijama ima samo dva boda iz četiri utakmice. Na gostovanju u Izraelu Sušićevi izabranici teško su poraženi, a pri 0:0, u 32. minuti, propustili su veliku priliku da povedu.

Branič Lazija Senad Lulić je s nekoliko metara, neometan, promašio cijeli gol. Samo tri minute kasnije stigla je kazna preko Vermoutha, a trijumf domaćina potvrdili su Damari (45) i Zahavi (70).

Nakon utakmice najkritičniji je bio vratar i kapetan BiH Asmir Begović.

'Svi su krivi - momčad, izbornik, Savez... Sramota je izgubiti ovako u Izraelu. Pogreške se događaju, ali ovo nisam očekivao. Kada se ovako izgubi, to je sramota; kada se ne daje sve od sebe...', rekao je Begović.