ebel liga

Osmi uzastopni poraz posrnulih 'medvjeda'; u Innsbrucku su ostali 'kratki' za jedan gol

  • Autor: Ivan Žurić/Hina
  • Zadnja izmjena 18.12.2018 22:32
  • Objavljeno 18.12.2018 u 22:33
tportal

Izvor: Pixsell / Autor: Igor Soban/PIXSELL

Hokejaši Medveščaka u svom su 26. ovosezonskom nastupu u EBEL-u izgubili na gostovanju kod Innsbrucka 3:2...

Bio je to osmi uzastopni poraz Medveščaka koji je ostao bez gotovo svih stranih igrača.

Strijelci za Medveščak, koji je u Innsbrucku nastupio sa samo 15 igrača, bili su Luka Jarcov (43:56) i Ivan Janković (56:07).

Medveščak je i dalje pretposljednji, 11. na ljestvici sa 21 bodom.

U petak će Medveščak ugostiti Albu Volan. 

Austrija 1. liga

Red Bull Salzburg-Vienna Capitals3:4 pn.
Alba Volan-Klagenfurt5:4
Znojmo-Villach2:4
Dornbirn-Linz4:2
Innsbruck-Medveščak3:2
Utk.Pob.P+P-Izg.Bod.
1.Vienna Capitals281542755
2.Red Bull Salzburg271523752
3.Graz281352851
4.Klagenfurt271433751
5.Bolzano281423949
6.Linz2814131047
7.Znojmo2812131241
8.Alba Volan289531140
9.Innsbruck288531237
10.Dornbirn2810131435
11.Medveščak266031721
12.Villach284312019

Sljedeće utakmice

21.12.Klagenfurt-Linz
21.12.Graz-Dornbirn
21.12.Vienna Capitals-Innsbruck
21.12.Medveščak-Alba Volan
21.12.Villach-Red Bull Salzburg
21.12.Bolzano-Znojmo