01.07.2023 u 10:20

Momčad Osijeka u novu sezonu SuperSport HNL-a ulazi s velikim ambicijama. No, prije dovođenja 'kapitalaca' potrebno je 'počistiti svlačionicu' pa su tako klub napustila četvorica igrača koje je za svog mandata doveo Nenad Bjelica

Posljednjeg dana lipnja momčad Osijeka su napustili Mihret Topčagić, Marin Leovac, Mario Jurčević i Diego Barri. Objavili su to službeno i iz kluba te im poželjeli sreću i uspjeh u nastavku karijera!

Znakovito je svu četvoricu u Osijek doveo bivši trener Nenad Bjelica u svom mandatu, pa je ovo svojevrsno 'čišćenje' njegovih promašenih 'investicija'.

Realno, od navedene se četvorice iskazao tek Slovenac Mario Jurčevič. On je u Osijek stigao bez odštete iz ljubljanske Olimpije, odigrao je 73 utakmice, zabio jedan gol i još 11 puta asistirao.

NK Hajduk - NK Osijek 1:1 Jurčević 65' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

Iskusni lijevi bek Marin Leovac u Osijek je stigao za 300.000 eura iz Dinama, a odigrao je 30 utakmica za Osijek, zabio je dva gola uz tri asistencije.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport

Iskusni napadač Mihret Topčagić na kraju se pokazao se kao promašaj. Stigao je iz litavske Suduve, u 38 utakmica zabio je šest golova, ali će ga navijači Osijeka pamtiti po brojnim zapucanim zicerima...

U Osijeku nitko neće suzu pustiti za Diegom Barrijem koji je doveden iz španjolskog Badajoza. Odigrao je tek 616 minuta, ali bez učinka...