Dinamo je od prve minute odlično krenuo i svoju dobru igru su okrunili preko Bulata u 24. minuti. Osijek je golom Matkovića u 75. minuti izjednačio, ali Modri se nisu predavali i Vidović je u 90. minuti zabio za konačnih 2:1

DINAMO: Zagorac - Moharrami, Šutalo, Theophile-Catherine, Perković - Mišić, Bulat - Špikić, Baturina, Kaneko - Petković

OSIJEK: Malenica - Gržan, Duarte, Bralić, Drambajev - Nejašmić, Brlek - Bukvić, Pušić, Lovrić - Mierez

16. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Osijek 2:1 (Vidović, 90') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
16. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Osijek 1:1 (Prečka Ademija, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
16. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Osijek 1:1 (Matković, 75') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
16. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Osijek 1:0 (Bulat, 24') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Dinamo - Osijek, 16. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Luka stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOOL!! Dinamo je opet poveo protiv Osijeka! Ljubičić je ubačajem našao Vidovića, koji se lijepo oslobodio za udarac iz šesnaesterca i zabio je za 2:1 i veselje na Maksimiru

• 87’

Dvije zamjene kod Dinama, izlaze Baturina i Bulat, a ulaze Jurić i Halilović

• 81’

Ogromna prilika za Dinamo! Petković je majstorski spustio loptu Ademiju u šesnaestercu, koji je silovito pucao, ali greda je spasila Osijek

• 75’

GOOOOOOOL!! Osijek je izjednačio protiv Dinama! Matković je pobjegao obrani Dinama, zaobišao je Zagorca koji je izašo s gola i hladnokrvno je zabio za 1:1

• 75’

Ademi je našao Bulata, koji je pucao iz teške pozicije u šesnaestercu, ali Malenica je siguran

• 70’

Dinamo skoro povećao vodstvo! Ljubičić je već svladao Malenicu, ali obrana Osijeka je očistila loptu s gol linije

• 65’

Drambajev je zaradio žuti karton

• 59’

Promjena kod Dinama, Ademi je ušao umjesto Špikića

• 55’

Dobra šansa za Osijek! Mierez je u šesnaestercu glavom spustio loptu Pušiću koji je iz odlične pozicije pucao po golu, ali Zagorac je fenomenalno reagirao