Rudeš je hrabro krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili s čak tri gola, Lazarov (23') i dva pogotka Pasaričeka (34', 39'). Mierez je u 43. minuti zabio za 3:1 i vratio je nadu gostima. U drugom poluvremenu Caktaš je ušao s klupe i zabio je hattrick za nevjerojatan preokret (76', 83', 88'), za novu pobjedu Osijeka

RUDEŠ: Marić - Tomečak, Campos, Matić, Pavlek - Vukmanović, Srbljinović, Latković - Lazarov, Pasariček, Ljubanović

OSIJEK: Malenica - Omerović, Evangelou, Mrktčjan, Drambajev - Fiolić, Nejašmić - Bukvić, Pušić, Lovrić - Mierez

2. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek 3:4 (Caktaš, 88') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek 3:2 (Caktaš, 76') Izvor: Pixsell / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Rudeš - Osijek, SuperSport HNL, 30.7.2023. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
2. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek 3:1 (Mierez, 43') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek 3:0 (Pasariček, 39') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
2. kolo SuperSport HNL-a, Rudeš - Osijek 1:0 (Lazarov, 23') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

GOOOOOL!! Spektakularan preokret Osijeka! Gržan je ukrao loptu nakon greške Marića i proigrao je Caktaša koji je imao lagan posao pred golom! Osijek vodi 4:3

• 83’

GOOOOL!! Kakva utakmica na Kranjčevićevoj! Caktaš je se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i zabio je svoj drugi gol na utakmici za 3:3

• 76’

GOOOOL!! Osijek je smanjio prednost Rudeša! Pusić je prekrasno petom našao Caktaša koji hladnokrvno posprema loptu u mrežu s ruba šesnaesterca

• 70’

Caktaš je ušao umjesto Fiolića

• 69’

Velika prilika za Rudeš! Kovačević je pobjegao Osijekovoj obrani i dobro je pucao, ali lopta je prohujala pored gola

• 67’

Još jedna promjena kod Rudeša, na klupu ide Latković, a na teren Bašić

• 62’

Osijek sve opasniji! Gržan je silovito pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola