ht prva liga - 34. kolo

Cibalia iz Osijeka otišla ispraćena povicima 'Druga liga!'

09.05.2018 u 21:55

Nogometaši Osijeka pobjedom 3.1 učvrstili su se u sredini tablice, dok je Cibalia ostala prikovana za dno. Ipak, imaju Vinkovčani još izgleda za ostanak među prvoligašima, no prvo moraju izboriti dodatne kvalifikacije

u Osijeku je pitanje pobjednika bilo brzo riješeno, domaće je u vodstvo u 9. minuti doveo Marić koji se odlično snašao u gostujućem petercu, da bi na 2-0 povisio Hajradinović u 19. minuti iz sumnjivo dosuđenog kaznenog udarca.

Na 3-0 povisio je Bočkaj pet minuta prije kraja prvog poluvremena.

Utješni pogodak za Cibaliju je postigao Barišić koji je popravio vlastiti neiskorišteni 11-erac kojega mu je obranio Santini.

Naravno, bez obzria na susjedstvo, između ova dva kluba vlada veliki rivalstvo, pa nije ni čudo da je domaća Kohorta goste ispratila povicima 'Druga liga' i 'A sad, adio..'.