BUNDESLIGA

Olićev i Pranjićev Bayern remizirao

15.08.2009 u 17:52

Najtrofejniji njemački nogometni klub, Bayern iz Münchena, za koji od ove sezone nastupaju i hrvatski reprezentativci Ivica Olić i Danijel Pranjić, nakon dva odigrana kola nema nijednu pobjedu, a u susretu drugog kola na svom terenu protiv Werdera odigrao je 1:1

Poveli su gosti pogotkom Mesuta Ozila (39), a izjednačio je Mario Gomez (72). Pranjić je odigrao svih 90 minuta, dok je Olić igrao drugo poluvrijeme za Bayern.

Mladen Petrić igrao je do 69. minute za Hamburger SV koji je kao domaćin sa 4:1 svladao njegov bivši klub Borussiju iz Dortmunda.

Josip Šimunić odigrao je svih 90 minuta za Hoffenheim koji je na gostovanju kod Bayera u Leverkusenu izgubio sa 0:1.

Ivica Banović je za Freiburg igrao do 62. minute, a njegov je klub izgubio na gostovanju u Stuttgartu sa 2:4.

Njemački nogometni prvoligaš Köln kojega od ove sezone vodi hrvatski trener Zvonimir Soldo jedini je klub koji u prva dva kola nije osvojio niti jedan bod, u susretu 2. kola Köln je na svom terenu izgubio od prvaka Wolfsburga sa 1-2.

Köln je poveo golom Ehreta (49), a rezultat su preokrenuli Džeko (73) i Wome (74-ag). Konačnih 1-3 postavio je Martins (86).

REZULTATI 2. KOLA:
Bayern - Werder 1-1 (Gomez 72 / Ozil 39)
Stuttgart - Freiburg 4-2 (Pogrebnjak 53, Elson 65-11m, 76, Schieber 89 / Idrissou 70, 85)
Hamburger SV - Borussia D. 4-1 (Demel 3, Ze Roberto 10, Guerrero 13, Berg 71 / Valdez 4)
Bayer - Hoffenheim 1-0 (Kiessling 67)
Hannover 96 - Mainz 1-1 (Štajner 56-11m / Bance 53)
Eintracht - Nuernberg 1-1 (Caio 17 / Bunjaku 65)
Köln - Wolfsburg 1:2