• Zadnja izmjena 01.10.2012 00:36
  • Objavljeno 30.09.2012 u 20:18
Mainz 2012 Junior Diaz Julian Baumgartlinge

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Peter Steffen/DPA/PIXSELL

Nogometaši Wolfsburga upisali su u nedjelju drugi domaći poraz sezone u Bundesligi. U ogledu 6. kola Mainz je kao gost slavio kod Magathove momčadi 2-0

Ostao je Wolfsburg i na samo jednom domaćem pogotku unutar 270 minuta. Mainz je ovaj ogled riješio u prvom poluvremenu u kojem je postigao oba pogotka. Austrijski reprezentativac Andreas Ivanschitz je oba puta asistirao - u 26. minuti Kostarikancu Diazu, a u 37. mađarskom internacionalcu Szalaiju.

Ivica Olić je odigrao cijelu utakmicu za Wolfsburg, ali je opet ostao bez pogotka. Inače, imao je prilike zatresti suparničku mrežu, ali se nije iskazao, pogotovo u 66. minuti kada je glavom iz blizine promašio idealnu šansu.

Srđan Lakić je ostao na klupi Wolfsburga tijekom svih 90 minuta.