BIJES IZ VINKOVACA

Ogorčeni igrači Cibalije objavili fotku koja neće dobro sjesti baš nikome u HNS-u

09.12.2017 u 12:34

U prvoj utakmici 19. kola HT Prve lige igranoj u petak Inter je u Zaprešiću svladao Cibaliju 3:2, a gosti su bili ogorčeni na suđenje Gorana Pečarića

Cibalia je imala 2:1, ali nije izdržala, a prst krivnje slavonski prvoligaš usmjerio je prema djelitelju pravde.

Prema Vinkovčanima penal u 50. minuti za domaćina nije postojao (za 2:2), a razljutilo ih je i što im je u 68. minuti isključen igrač Zvonimir Milić. Osim toga sudac je na tribine poslao i predstavnika Cibalije Petra Tomića te pomoćnog trenera Stjepana Kvesića.

Trener gostiju Mladen Bartolović jasno je poručio kako za njega kaznenog udarca nije bilo te je otkrio da su neki njegovi igrači zaplakali zbog nepravde koja se dogodila u Zaprešiću.

Bijes Vinkovčana nije se stišao ni poslije utakmice te su oni na društvenoj mreži objavili zajedničku fotografiju na kojoj drže papir na kojem piše HNS koji je prekrižen.

Jasno su dali do znanja što misle o svemu što se događa u hrvatskom nogometu, ali su isto tako sigurno navukli bijes čelnika HNS-a koji im ovakvu gestu neće zaboraviti.