GLATKIH 3:0

Odbojkašice lako protiv Švedske

09.11.2011 u 21:50

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Hrvatske odbojkašice pobjedom su započele nastup na olimpijskom pretkvalifikacijskom turniru u Poreču. U dvoboju 1. kola Hrvatska je sa maksimalnih 3:0 (25:15, 25:13, 25:16) slavila protiv Švedske za samo 65 minuta igre

Najbolja naša igračica na utakmici bila je Senna Ušić-Jogunica s 13 poena, Sanja Popović je dodala deset, a Mira Topić devet poena. U četvrtak Hrvatska u 16.30 sati igra s Francuskinjama za prvo mjesto u skupini, te izbjegavanje Nizozemki u polufinalu. Za plasman u drugi krug kvalifikacija za OI u Londonu hrvatske odbojkašice moraju u Poreču osvojiti prvo mjesto, a to će biti vrlo teško u konkurenciji iznimno jakih Nizozemki. U susretu druge skupine Izrael je s 3:2 svladao Grčku, a Nizozemska je bila slobodna u prvom kolu.