POSRTANJE PRVAKA

Novi šok za Barcelonu; na Camp Nou ovo se nije dogodilo od 2004...

29.09.2018 u 18:49

Nogometaši Barcelone kiksali su u susretu 7. kola Primere odigravši na Nou Campu samo 1:1 protiv Athletic Bilbaa

Prvak Barcelona već treću prvenstvenu utakmicu ne zna za pobjedu, a protiv Baska se aktualni španjolski prvak spasio poraza šest minuta prije kraja.

Oscar de Marcos je u 41. minuti doveo Athletic u zasluženo vodstvo nakon što je njihov napadač Inaki Williams promašio dvije sjajne prilike.

Munir El Haddadi je u 84. minuti izjednačio nakon dodavanja Lea Messija, koji je ušao u igru u 55. minuti.

Baski su tako osvojili bod na Nou Campu po prvi puta nakon 2004. godine kada ih je vodio sadašnji trener Katalonaca Ernesto Valverde.

• +7
Primera, Barcelona - Athletic Bilbao Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Barcu, koja vodi s 14 bodova, jednim više od Real Madrida koji večeras igra gradski derbi protiv Atletica. Athletic je na sedam bodova.