Nogometaši Hajduka nadigrali su na Poljudu Šibenik s minimalnih 1:0 u sklopu 3. kola HT Prve lige. Jedini gol na utakmici u 27. minuti zabio je Samuel Edouk. Prva je ovo pobjeda Hajduka u prvenstvu

Sastavi:

Hajduk: Kalinić - Lovrencsics, Simić, Elez, Dolček - Vuković, Krovinović - Eduok, Livaja, Biuk - Mlakar

Šibenik: Rogić - Batarelo, Perić, Bilić, Kvesić - Mesa - Sahiti, Ćurić, Julardžija, Jakoliš - Jurić

• +5
Hajduk - Šibenik, 3. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Milan Sabic/PIXSELL

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Hajduk - Šibenik 1:0 (Samuel Edouk, 27) Izvor: Wikimedia Commons / Autor: arenasport/tportal
  • 90’

Gotova je utakmica. Hajduku je ovo prva pobjeda u sezoni

• 90’

Igrat će se još šest minuta sudačke nadokande. Tako je odredio sudac Jović

• 88’

Promjena u sastavu Hajduka. U igru je ušao Vušković umjesto Krovinovića

• 83’

Sahiti je dobio žuti karton zbog simuliranja. Bacio se u kaznenom prostoru u želji da izbori kazneni udarac

• 79’

Nekoliko dobrih akcija igrača Šibenika koji su zaprijetili i uz malo sreće mogli su do gola za 1:1. Jakoliš je ubacio, Delić je bio pred golom, ali Simić ga je uspio omesti prije udarca po golu

• 74’

Dvostruka promjena u sastavu Hajduka. U igru je ušao Čuić umjesto Biuka te Čolina umjesto Lovrencsicsa

• 71’

Dvostruka promjena u sastavu Šibenika. U igru ulazi Marin umjesto Jurića te Lopez umjesto Bačelića-Grgića

• 70’

Završnica je utakmice, a Hajduk nikako da osigura pobjedu i nova tri boda. Još uvijek nema pravih šansi...

• 64’

Nastavlja se dominacija Hajduka, imaju inicijativu i stalno se igra na polovici Šibenika. Ali golova nema