Njegova izjava nakon pobjede BiH postala je viralna: 'Djevojka me ostavila...'

urnebesno

Njegova izjava nakon pobjede BiH postala je viralna: 'Djevojka me ostavila...'

  • D.B.
  • Zadnja izmjena 25.06.2026 08:36
  • Objavljeno 25.06.2026 u 08:36
Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Povijesna pobjeda Bosne i Hercegovine nad Katarom (3:1) i plasman u nokaut-fazu Svjetskog prvenstva izazvali su veliko slavlje među navijačima u Seattleu, ali jedan od njih posebno se istaknuo.

Tijekom slavlja bosanskohercegovački novinari razgovarali su s navijačima koji su stigli podržati Zmajeve, a jedna izjava ubrzo je postala hit na društvenim mrežama.

Na pitanje kako se osjeća nakon povijesne večeri, navijač je kroz osmijeh odgovorio:

'Djevojka me je ostavila, nisam imao loš dan od ožujka. Ovo mi je uljepšalo godinu.'

Njegova iskrena i duhovita reakcija u samo nekoliko sati proširila se društvenim mrežama, a brojni korisnici poručili su kako je riječ o "izjavi prvenstva".

'Pobijedili smo Wales 26. ožujka, a sedmicu dana kasnije smo pobijedili Italiju. Kunem se Bogom, svaki dan idem na kafu sa svojim momcima, pijem sa svojim momcima. Djevojka s kojom sam bio 6,5 godina me je ostavila. Nedostaješ mi malo, ali kažem vam, nijedan loš dan...' - iskren je bio navijač koji je nasmijao cijeli svijet

Bosna i Hercegovina pobjedom protiv Katara prvi je put izborila plasman u nokaut-fazu velikog natjecanja, pa ne čudi što su emocije među navijačima bile na vrhuncu.

Dok su jedni slavili povijesni uspjeh reprezentacije, upravo je ovaj simpatični navijač svojom spontanom izjavom postao jedan od glavnih junaka večeri i pokazao da nogomet ponekad donosi radost i onda kada se čini da ništa drugo ne ide kako treba.

Sažeci Hrvatske nogometne lige

Pratite nas na društvenim mrežama

Najbitnije od bitnog

Newsletter tportala donosi tjedni pregled najbitnijih vijesti

tportal