eintracht je opasan

Niko Kovač opet je strah i trepet Bundeslige: Pomogao je Bayernu!

21.10.2017 u 17:23

U derbiju 9. kola Bundeslige Eintracht kojeg vodi Niko Kovač odigrao je 2:2 kod kuće protiv Borussije Dortmund i tako pomogao Bayernu da se izjednači s najvećim rivalom na vrhu ljestvice...

Niko Kovač prošlog je proljeća imao nešto slabije rezultate sa svojim klubom iz Frankfurta, ali ove sezone ponovo ima odlične rezultate u Bundesligi.

Niko Kovač Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Nakon tri pobjede i poraza, ove subote Eintracht je dočekao vodeću Borussiju Dortmund i uspio je ostati neporažen.

Nije tako izgledalo nakon 57. minuta utakmice, jer gosti su vodili 2:0 golovima Sahina i Philippa, no Kovačeva družina uspjela je izbjeći poraz. Haller iz penala u 64. minuti i Wolf u 68. minuti uspjeli su izjednačiti i donijeti bod Eintrachtu.

Na ljestvici Bundeslige ovi izgubljeni bodovi Borussije dali su priliku Bayernu da je dostigne, ako pobijedi HSV. Eintracht je pak na vrlo dobrom šestom mjestu, ponovo u borbi za izlazak u europska natjecanja...