REMI U ZAPREŠIĆU

Ni prekrasan gol Puljića nije prekinuo veliku rezultatsku krizu Intera!

15.04.2017 u 18:57

U dvoboju 28. kola MAXtv Prve lige nogometaši Intera i Slaven Belupa odigrali su 1:1 u Zaprešiću, a susret su obilježili krasan gol Jakova Puljića i crveni karton golmana Ante Mrmića...

Samir Toplak nadao se da će ove subote prekinuti negativnu rezultatsku seriju Intera koji nije pobijedio niti jednom u 2017. godini, no uporni Slaven Belupo koji ima sličnih problema pokazao se kao pretvrd orah, a na kraju klub iz Zaprešića može biti zadovoljan i osvojenim bodom.

Inter nije mogao bolje započeti utakmicu na svom stadionu, jer je poveo već u 7. minuti i to prekrasnim pogotkom Jakova Puljića koji je dalekometnim udarcem pogodio pod gredu, na radost domaćih navijača.

Inter - Slaven 1:0 (Puljić 7) Autor: YouTube

Držao je Inter tu prednost sve do same završnice utakmice, a onda je pokleknuo. U 82. minuti ukazao se za Slaven na drugoj stativi Mario Burić koji je smjestio loptu u suprotni kut i izjednačio na 1:1.

Inter - Slaven B. 1:1 (Burić 82) Autor: YouTube

Dvije minute kasnije golman Ante Mrmić neoprezno je zaradio crveni karton i Inter je ostao s desetoricom, na užas trenera Toplaka. Do kraja utakmice morao se braniti i zadovoljiti bodom.

Na ljestvici MAXtv Prve lige Inter je ostao na osmom mjestu, ali s ugodnih osam bodova prednosti ispred Splita koji se nalazi na poziciji koja vodi u dodatne kvalifikacije za opstanak...

Inter - Slaven, izjave trenera Autor: YouTube