francuska liga

Neymar se vratio nakon dvomjesečne pauze, PSG lako svladao Lille

22.11.2019 u 23:24

U prvoj utakmici 14. kola francuske lige vodeći PSG je u Parizu na svom Parku prinčeva bez većih problema pobijedio Lille 2:0

Već nakon pola sata igre na Parku prinčeva je bilo jasno kako se gosti nemaju čemu nadati u ovom susretu.

Dominirao je PSG, prvi je gol pao već u 17. minuti kad je nakon odlične akcije zabio Mauro Icardi, da bi potom na 2:0 nakon asistencije Juliana Draxlera povećao Angel Di Maria u 31. minuti.

U nastavku susreta bilo je još nekoliko izglednih prilika na obje strane, ali lopta jednostavno nije htjela u gol pa je do kraja ostalo 2:0.

Ono što je važno za PSG je činjenica da se nakon gotovo dvomjesečne pauze u momčad vratio Neymar. Najskuplji svjetski nogometaš odigrao je 65 minuta, ali se na njemu vidi da mu jednostavno nedostaje utakmice jer posljednju je za PSG odigrao još tamo 5. listopada.

Mladi hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić (19) nije ulazio u igru za goste iz Lillea.

PSG vodi s 33 boda ispred Marseillea (22) , dok je Lille sedmi s 19 bodova.