Nevjerojatan gol volej-lobom s polovice terena

• Zadnja izmjena 02.03.2009 12:32
  • Objavljeno 02.03.2009 u 11:34
Giuseppe Mascara (desno, Catania)

Izvor: Guliver/Getty Images / Autor: -

U 26. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Catania je uvjerljivo svladala Palermo sa 4:0, a u 44. minuti utakmice napadač Giuseppe Mascara postigao je pogodak koji će se još dugo vrtjeti na televizijskim ekranima
Pogledajte majstoriju Mascara

Sicilijanski dvoboj u Serie A pripao je gostujućim igračima Catanije koji su posramili domaći Palermo. Pogotke za veliku pobjedu (0:4) postigli su Ledesma (14), Morimoto (37), Mascara (44) i Paolucci (66).

Oko 21 tisuća gledatelja na stadionu Renzo Barbera vidjelo je pred kraj prvog poluvremena potez koji će se još dugo prepričavati. Napadač Giuseppe Mascara, prvi strijelac Catanije, s polovice terena je volej-lobom svladao neopreznog vratara Marca Ameliju.