FRIGANOV ČETVRTI U SEZONI

Nesuđeni Dinamov napadač zabio gol, ali se ubrzo potom i ozljedio

08.12.2023 u 23:05

Napadač mlade hrvatske nogometne reprezentacije Matija Frigan bio je strijelac u 2:1 (1:0) važnoj gostujućoj pobjedi Westerloa protiv Kortrijka u derbiju začelja 17. kola belgijskog prvenstva, ali je kasnije tijekom utakmice morao napustiti igru zbog ozljede.

Frigan, nesuđeni igrač zagrebačkog Dinama, svojim je četvrtim ovosezonskim golom u 33. minuti doveo Westerlo u vodstvo, da bi 54. minuti morao biti zamijenjen.

Domaći su poravnali u 66. preko Daviesa, ali je Daci golom u 87. minuti osigurao tri boda gostima.

Ovom pobjedom Westerlo je stigao na 14. mjesto ljestvice pretekavši pretposljednji Leuven koji ima 12 bodova, dok je Kortrijk na dnu sa 10 bodova.

Na vrhu je Royale Union sa 38 bodova, četiri više od drugog Anderlechta.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'