SVAKA ČAST

Kramarićeva majstorija za pogodak nakon dva mjeseca. Pogledajte i uživajte!

08.12.2023 u 22:43

U prvoj utakmici 14. kola njemačke nogometne Bundeslige, Hoffenheim je dočekao Bochum. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić zaigrao je od prve minute i u 43. minuti zabio majstorski gol

Posljednji prvenstveni gol, Andrej Kramarić je zabio 29. rujna protiv dortmunske Borussije.

Kramarić je dočekao ubačaj s desne strane, fino primirio loptu i lažnjakom izbacio suparničkog igrača. Otvorio si je prostor za odmjereni udarac i desnom nogom poslao lotu u mrežu iza golmana Riemanna.

Kramarićev pogodak pogledajte OVDJE.

Kramarić, koji je igrao do 88. minute, pokrenuo je akciju i za treći gol, on je u 76. minuti uposlio Bultera na lijevom krilu, a ovaj je ubacio na glavu Beboua koji je povisio na 3:0.

Inače, Hoffenheim je upisao pobjedu 3:1.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'