RUŽAN PAD NA VRAT

Neoprezni Ronaldo mogao mu je uništiti karijeru

12.02.2014 u 11:37

Cristiano Ronaldo je u uzvratnoj utakmici španjolskog Kupa kralja zabio oba gola u pobjedi Reala nad Atleticom 2:0

Iako neizvjesnosti u polufinalu Kupa kralja nije bilo, jer Real je pobijedio u prvoj utakmici 3:0, a i u uzvratu na stadionu Vicnete Calderon do 16. minute već je bilo 2:0 za Real, napetosti nije nedostajalo. Jer bio je to dvoboj gradskih suparnika između kojih vlada veliko rivalstvo.

A ulje na vatru dolio je najbolji svjetski nogometaš u Fifinom izboru, Cristiano Ronaldo, u 44. minuti napravivši neoprezan prekršaj koji je mogao završiti tragično po Javija Manquilla. Desni bek Atletica nakon zračnog duela s Ronaldom pao je na vrat. Trener Simeone u drugom poluvremenu umjesto njega u igru je uveo Juanfrana, dok je Manquilla morao u bolnicu na snimanje vrata. Kada se pogleda snimka, sve izgleda jako ružno i opasno, ali konkretnije prognoze znat će se nakon novih pretraga.