POČASNI POGODAK

Navijači uletjeli u teren i zabili Manchesteru

28.10.2009 u 09:03

Manchester United je gostujućim trijumfom kod Barnsleyja (2:0) izborio prolaz u četvrtfinale Carling cupa, a trenutak slave doživjela su i dva domaća navijača koja su zabila vrataru 'crvenih vragova'

Iako je menadžer engleskog prvaka Alex Ferguson promijenio svih 11 igrača u odnosu na prvenstvenu utakmicu s Liverpoolom, Manchester United se nije poskliznuo u osmini finala kup natjecanja. Barnsley je pao pogocima Welbecka (6) i Owena (59), a domaćoj družini nije pomoglo ni to što su od 63. minute imali i igrača više jer je isključen Neville.

No, u sudačkoj nadoknadi dogodio se  jedan incident. Dva navijača Barnsleyja, razočarana igrom svojih ljubimaca, uletjela su na travnjak dok se vratar 'crvenih vragova' spremao ispucati loptu. Odigrali su dupli pas i napravili ono što njihovim nogometašima nije uspjelo tijekom 90 minuta – zabiti gol. Nakon toga su se u trku bacili na travu i zaradili ovacije s tribina.