Nakon prvog poluvremena bez golova, Varaždin je u nastavku ubacio u brzinu više i svoju dobru igru su okrunili pogocima Šege (59'), Drožđeka (11m, 72') i Brodića (73'). Matavž je 80. minuti zabio počasni pogodak za Goricu za konačnih 3:1

GORICA: Banić - Munksgaard, Maloča, Leš, Štiglec - Pršir, Raspopović - Blumel, Kapulica, Soldo - Vujnović

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Škaričić, Jelenić, Boršić - Postonjski, Marina, Pilj - Mitrovski, Šego, Drožđek

19. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Varaždin 1:3 (Matavž, 81') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
19. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Varaždin 0:3 (Brodić, 73') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
19. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Varaždin 0:2 (Droždek 11m, 72') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
19. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Varaždin 0:1 (Šego, 60') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +10
Gorica - Varaždin (19. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se minimalno 7 minuta sudačke nadoknade

• 81’

GOOOOOL!! Gorica je smanjila prednost Varaždina! Matavž je ispratio ubačaj i majstorski je pogodio za 3:1

• 74’

GOOOOOOL!! Još jedan gol za Varaždin! Droždek je našao Brodića u šesnaestercu koji je pospremio loptu u mrežu za 3:0

• 72’

GOOOOOL!! Droždek je siguran iz penala i Varaždin vodi 2:0!

• 70’

VAR provjerava mogući penal za Varaždin!

• 69’

Penal za Varaždin! Nekić je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 67’

Nova šansa za Varaždin! Nakon greške obrane, Droždek je proigrao Pilja koji je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali Banić još jednom odlično reagira