Nevjerojatna utakmica! Kamerun je poveo u 29. minuti preko Castelletta,ali Srbiju to nije omelo i preokrenuli su utakmicu golovima Pavlovića i Milinkovića-Savića u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. U nastavku Mitrović je povećao vodstvo u 53. minuti, ali slavlje Srbije nije dugo trajalo jer se Kamerun furiozno vratio golovima Aboubakara u 63. i Choupo-Motinga u 66. minuti za konačnih 3:3
  • +15
SP Katar: Kamerun - Srbija Izvor: EPA / Autor: NEIL HALL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Ogromna prilika za Srbiju! Tadić je u šesnaestercu našao Mitrovića koji je pucao pored gola

• 78’

Izlaze Živković, Veljković i Milinković-Savić, a ulaze Grujić, Babić i Radonjić

• 75’

Luda utakmica! Kamerun dominira i traži novi gol, Srbija u problemima

• 66’

GOOOOOOL!! Još jedan gol Kameruna za 3:3! Choupo-Moting je ispratio loptu i mirno je pospremio iz blizine loptu u mrežu

• 65’

GOOOOOOL!! Aboubakar je izašao sam pred golmana i lobao ga je za prekrasan pogodak! Na prvu je sudac označio zaleđe, ali nakon provejre VARA-a gol je priznat