Francuska je dominirala većinu prvog poluvremena, ali nisu uspjeli realizirati svoje prilike. U nastavku Mbappe je zabio prvi gol u 61. minuti ali Danska je ekspresno odgovorila preko Christensena u 68. minuti. Ali Mbappe je bio nezaustavljiv i u 86. minuti je zabio konačnih 2:1
  • +10
SP Katar: Francuska - Danska Izvor: EPA / Autor: ABIR SULTAN
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 86’

GOOOOOOL!! Francuska je opet preuzela vodstvo! Griezmann je na drugoj stativi našao Mbappea koji je zabio za 2:1

• 73’

Lloris je spasio Francusku! Lindstrom je pucao iz bilize ali golman je odlično reagirao

• 68’

GOOOOOL!! Danska je izjednačila! Christensen je bio najviši u skoku nakon kornera i zabio je za 1:1