Varaždin je bio opasnija momčad većinu utakmice, ali Rudeš se grčevito branio i domaćin je tek u 68. minuti preko Mitrovskog probio obranu gostiju za konačnih 1:0

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Ba, Boršić - Postonjski, Marina, Belcar - Mitrovski, Šego, Poldrugač

RUDEŠ: Marković - Krušli, Pavlović, Mrčela, Šehić - Vukmanović, Srbljinović - Grezda, Ćorić, Topić - Doležal

22. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Rudeš 1:0 (Mitrovski, 68') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +17
Varaždin - Rudeš, SuperSport HNL, 9.2.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec-Rogulja/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 83’

Pasariček je dobio žuti karton

• 81’

Varaždin kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 70’

Promjena kod Varaždina, Droždek je umjesto Šego

• 68’

GOOOOOL!! Varaždin je poveo protiv Rudeša! Mitrovski je ispratio ubačaj i glavom je zabio za 1:0!

• 63’

Doležal je dobio žuti karton

• 60’

Varaždin je opasnija momčad u nastavku, ali još uvijek nisu uspjeli zabiti gol

• 52’

Kod Rudeša je Topić ušao umjesto Brajkovića

• 47’

Uff ovo je mogao biti gol! Mitrovski je pucao iz velike udaljenosti, ali Marković je fenomenalno reagirao i odbio je loptu u korner