• L.K.
  • Zadnja izmjena 06.05.2023 19:01
  • Objavljeno 06.05.2023 u 18:12
Slaba utakmica u Gorici. Domaćin je ostavio bolji dojam kroz cijelu utakmicu, ali Slaven je pogotovo u drugom poluvremenu imao svoje prilike. Završilo je bez golova i Gorica sada ima dva boda prednosti nad zadnjim Šibenikom

GORICA: Radošević - Tomečak, Steenvoorden, Bralić, Štiglec - Raspopović, Pršir - Ndockyt, Fruk, Mitrović - Fućak

SLAVEN BELUPO: Čović - Božić, Kocijan, Soldo - Bosec, Mudražija, Jambor, Mioč, Martinaga - Crnac, Hoxha

33. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Slaven Belupo 0:0 (Udarac Fruka, 15') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +4
Gorica - Slaven Belupo, 33. kolo HNL-a 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 81’

Vujnović je srušen u šesnaestercu i Gorica je tražila penal! Ali nakon provjere VAR-a ipak neće biti ništa od najstrože kazne i igra će se nastaviti

• 74’

Zamjena kod Slavena, Ući će Josip Mihalić i Antonio Perošević umjesto Mudražije i Crnca

• 74’

Pao je ritam igre, Gorica je pokazala više u cijeloj utakmici, ali za sada još uvijek nema golova

• 64’

Ulaze Nikola Vujnović i Tim Matavž umjesto Fruka i Fućka

• 61’

Krstanović se lijepo oslobodio na udarac s ruba šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Radoševića

• 60’

Bosec je zaradio žuti karton

• 52’

Prijeti Slaven! Crnac je na drugoj stativi našao Krstanovića, koji je glavom pucao pored gola